Najlepsze lody w Poznaniu. Ranking lodziarni

Najlepsze lody w Poznaniu
Fot. freeimages.com

W Poznaniu nie brakuje miejsc, gdzie sprzedawane są dobre lody. My wybraliśmy dla Was te najlepsze. 

 • Lodziarnia Chwaliszewo

  Słynie z rozmaitych smaków, których próżno szukać w innych punktach. Spróbujecie tu m.in. lodów o smaku pomarańczowych delicji, snikersa czy rogala marcińskiego. Wszystkie smakołyki są przygotowywane według autorskiej receptury.  – Niebo w gębie – napisał Marcin na profilu lodziarni.

Lodziarnia Chwaliszewo
Fot. Facebook.com
 • Giovanni Volpe

  Warto odwiedzić, jeśli np. spacerujecie po Starym Rynku. W Poznaniu znajduje się jednak kilka lokali tej sieci. Lody przygotowywane są według włoskiej receptury i są oczywiście przygotowywane w oparciu o naturalne składniki.

Lodziarnia Giovanni Volpe
Fot. Giovanni Volpe
 • Lodzia

  Tym razem pora na specjalistów od lodów na patyku. W tym punkcie mamy możliwość stworzenia produktu według własnych upodobań – sami dobieramy dodatki na bazie lodu śmietankowego lub sorbetu. Do wyboru mamy m.in. kolorowe posypki, owocowe kulki czy orzechy. Lody mimo, że na patyku podawane są na specjalnych tackach, tak żeby dodatki nie spadły na ziemię.

Lodziarnia Lodzia
Fot. Facebook.com
 • Muu

  Codziennie do wyboru mamy tutaj 8 różnych smaków. To także jedyna lodziarnia w Poznaniu, która oferuje lody, które rozsmarowuje się na stole, miesza z wybranymi dodatkami, a następnie podaje w kubeczku.

Muu Poznań
Fot. Facebook.com
 • Igloteka

  Właściciele przyznają, że lody przygotowywane są tu bez użycia sztucznych komponentów. Często wykorzystywane są za to owoce sezonowe, w tym egzotyczne. Lody są tworzone według tej samej receptury już od 20 lat.

Najlepsze lody w Poznaniu
Fot. Freeimages.com
Igloteka Poznań
Fot. Facebook.com

Poszukujesz innych rankingów? Zobacz najlepsze lodziarnie w Warszawie oraz Krakowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj