Wyjazd Magdaleny Żuk był akcją grupy przestępczej, a rodzice o wszystkim wiedzieli? Sensacyjne informacje w TVP Info

Sensacyjne informacje na temat śmierci Magdaleny Żuk
Fot. YouTube / TVP Info

W TVP Info zapowiedziano odcinek programu „Puls Polski Extra”,  w którym miały zostać podane nowe informacje dotyczące okoliczności śmierci Magdaleny Żuk. – Kiedy zebraliśmy informacje, okazało się, że kreśli nam się scenariusz filmu sensacyjnego, który chcemy Państwu pokazać – zapowiedział dziennikarz Adam Kuklewicz. Ostatecznie program nie został wyemitowany. Dlaczego?

W programie „Puls Polski Extra” miały zostać przedstawione nowe fakty i ustalenia. Według prowadzącego wyjazd Magdaleny Żuk miał być akcją grupy przestępczej. Dziewczyna miała o wszystkim wiedzieć i w ostatniej chwili próbowała z niego zrezygnować. Dziennikarz stwierdził również, że jest w posiadaniu sensacyjnych informacji o powiązaniach chłopaka Magdaleny z tą sprawą. Dodatkowo stwierdził, że prawdopodobnie rodzice o wszystkim wiedzieli.

Program miał zostać wyemitowany wczoraj o godz. 16:30. – Wracamy do tej sprawy – podsumował prowadzący. Widzowie mogli być jednak zawiedzeni, bo nie zobaczyli programu o ustalonej w ramówce porze. Czyżby TVP Info wycofało się z przedstawienia szokujących informacji? Internauci twierdzą, że program mógł zostać ściągnięty ze względu na dobro śledztwa.

Na oficjalnym profilu programu można znaleźć taką wiadomość:

– Nastąpiła zmiana ramówki z uwagi na najnowsze informacje nt. ekshumacji. Planujemy nowy termin emisji.

Redakcja nie potwierdziła jednak, kiedy program zostanie wyemitowany. Czyżby informacje przekazane w zapowiedzi nie zostały potwierdzone?

Zapowiedź przekazania sensacyjnych materiałów dotyczących śmierci Magdaleny Żuk

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj