Najlepiej ubrani polscy mężczyźni

Najlepiej ubrani mężczyźni w Polsce
Fot. Burton Montague

Wielu mężczyzn rozpoczynających przygodę z modą szuka inspiracji wśród osób znanych z pierwszych stron gazet lub ekranu telewizora. Dlatego przygotowaliśmy ranking znanych postaci, które wiedzą, co oznacza dobry wygląd. 

 • Olivier Janiak

Czasem miewa słabsze momenty i wybiera ubrania, których sami byśmy nie założyli. Trzeba jednak przyznać, że większość jego stylizacji jest dopracowana. Corocznie zajmuje wysokie miejsca w klasyfikacjach najlepiej ubranych mężczyzn.

Olivier Janiak co nosi
Fot. Instagram.com / Olivier Janiak
 • Maciej Zaremba

Może nie jest codziennym gościem programów śniadaniowych, ale czasem pojawia się w różnych stacjach w roli eksperta. Dobrze znany w świecie mody. Wygląda stylowo, bo na bieżąco śledzi trendy. Przejął rodzinną pracownię, która powstała w 1894 r. Tam doradza klientom w wyborze kroju i tkanin z jakiego wykonany zostanie dana rzecz, najczęściej garnitur. W 2011 r. wygrał konkurs na projekt krawata Polskiej Prezydencji Unii Europejskiej. Zagraniczni politycy zachwycali się tym produktem.

Maciej Zaremba jak się ubiera
Fot. Instagram.com / Zaremba Bespoke
 • Robert Kozyra

  Nieoficjalny ambasador marki Prada. Jak wspomniał w jednym z wywiadów w butikach marki we Włoszech ma swojego opiekuna, który pomaga w wyborze ubrań. Prada przygotowuje mu też ubrania na indywidualne zamówienie. Uwielbia włoski styl. Często pojawia się w białych, granatowych, różowych lub czarnych koszulach i nie zakłada marynarki. Jak sam przyznaje przez lata unikał ubrań w żywych kolorach, bo w Polsce uznawano kogoś tak ubranego za dziwaka. Teraz do swojej garderoby dołączył błękitne i czerwone swetry.

Robert Kozyra zakłada ubrania Prady
Fot. Instagram / Robert Kozyra
 • Tomasz Stańko

  Pokazuje, że pomimo 74 lat można wyglądać stylowo. Muzyk doskonale łączy klasykę z awangardą. Nawet jeśli wybiera marynarkę, to w kratę. Jeśli klasyczne półbuty to takie, w których skóra ma oryginalny kolor. Zresztą buty to jego ulubiona część garderoby. I zawsze zwraca na nie uwagę u innych ludzi. Co na głowie? Obowiązkowo kapelusz.

Tomasz Stańko - stylowy mężczyzna

 • Grzegorz Krychowiak

  Przez lata w tego typu rankingach nie było żadnego sportowca. Dotychczas piłkarze, aby pokazać swój status nosili drogie, ale często „kiczowate” stroje. Ubrania z błyszczącymi elementami, podziurawione jeansy i nieładne buty. Krychowiak jest inny. Lubi luksusowe marki, ale stawia na klasykę. Zakupy robi najchętniej w Paryżu. Podobno modą interesował się już wiele lat temu, kiedy nie był znany i nie zarabiał tyle, co dziś.

Grzegorz Krychowiak to jeden z najlepiej ubranych mężczyzn
Fot. Instagram.com / Grzegorz Krychowiak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj