Nick Wooster – ikona świata mody męskiej

Nick Wooster - styl ubierania się
Fot. Instagram

Od kilkudziesięciu lat kieruje prestiżowymi domami mody i projektuje ubrania. Urodzony w Stanach Zjednoczonych Nick Wooster wykreował też styl, który naśladują mężczyźni na całym świecie. 

Jeśli jest obecny na jakiejś imprezie modowej, to można mieć pewność, że każdy fotograf będzie zabiegał, aby zrobić mu zdjęcie. Na codzień Nick Wooster doradza wielu markom odzieżowym. Do tej współpracował m.in. z takimi firmami jak Ralph Lauren, Barneys New York czy Neiman Marcus. Znany jest z zamiłowania do dopasowanych marynarek w barwne wzory i eksperymetowania. Jego styl nazywany jest często niewymuszoną elegancją, która sprawdzi się w różnych sytuacjach.

Nick Wooster kim jest
Fot. Instagram.com / nickwooster

Nick Wooster doskonale potrafi łączyć rzeczy, które na pierwszy rzut oka mogłyby zostać uznane za niepasujące do siebie. Lubi żywe kolory ubrań. Przykładowo nie jest dla niego problemem założyć pomarańczowe chinosy, dzięki czemu przekonuje innych mężczyzn, że nie trzeba nosić tylko szarych czy brązowych ubrań.

Jeśli często ogląda się jego stylizacje, to można zauważyć, że kreowany przez niego styl jest połączeniem dress codu z korporacji z casualowym wyglądem trochę niepokornego nastolatka. W lecie chociażby Wooster bardzo chętnie łączy marynarkę z krótkimi spodniami. A do tego zestawu zakłada eleganckie, formalne buty.

Kim jest Nick Wooster
Fot. Instagram.com/nickwooster

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj