Stylowi mężczyźni: Roberto Mararo

Roberto projektuje odzież męską
Fot. Instagram.com/mararomrraro/

Jest uwielbiany przez redaktorów modowych, fotografów i blogerów. Włoch Roberto Mararo, właściciel marki i projektant, zwraca na siebie uwagę i zachwyca stylizacjami. Nie mniejsze zainteresowanie wzbudza na Instagramie.

Za projektami Mararo podążają dużo bardziej znane firmy. Mówi się, że Roberto jest najlepszą reklamą własnej marki. Zawsze elegancki, energiczny, z wyjątkowym poczuciem stylu. I co najważniejsze kocha to, czym się zajmuje – czyli stworzeniem garderoby dla prawdziwych mężczyzn.

Roberto Mararo - moda męska
Fot. Instagram.com/mararomrraro

Roberto z modą męską związany jest od 19 lat. Jednak zainteresowany rynkiem odzieżowym był dużo wcześniej. Pasję do mody zaszczepiła w nim mama, która projektowała sukienki. Duży wpływ na Mararo miał także wujek, który do dziś pracuje jako krawiec i szyje m.in. garnitury.

Projektant Roberto Mararo
Fot. Instagram.com/mararomrraro

Dlaczego Roberto postanowił założyć własną markę? – Wszystko zaczęło się ode mnie samego. Wśród produktów dostępnych na rynku nie mogłem znaleźć takich, które odzwierciedlałyby moją osobowość i własny styl – tłumaczył w jednym z wywiadów.

Mararo jest perfekcjonistą. – Nawet jeśli widzę doskonale ubranego mężczyznę, to w jego garniturze znajdę coś, co chciałbym zmienić lub dostosować – mówi projektant.

Właściciel marki Mararo
Fot. Instagram.com/mararomrraro

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj