Marki, które powinieneś znać: Osovski

Osovski - opinie
Fot. Osovski

Firma Krzysztofa Osowskiego powstała w 2009 roku. Obecnie produkty marki Osovski można kupić w salonie zlokalizowanym w warszawskim centrum handlowym Blue City i oczywiście w sklepie internetowym.

Firma specjalizuje się głównie w produkcji koszul męskich i damskich. Dostępne są dwa kroje – klasyczny i wyszczuplony. W ofercie znaleźć można zarówno koszule z tradycyjnymi wzorami, jak i produkty z kontrastowymi detalami kierowane do odważniejszych osób.

Do produkcji koszul Osovski wykorzystuje tkaniny od renomowanych włoskich producentów – Cotonificio Albini i Thomas Mason. Surowiec stanowi najwyższy koszt w produkcji koszul, ale ma przy tym bardzo duży wpływ na jakość końcowego produktu. Bawełnę produkowaną przez wspomniane wcześniej firmy cechuje miękkość i niezwykła wytrzymałość.

Ceny katalogowe koszul zaczynają się od 299 zł. Podczas wyprzedaży wybrane modele można jednak nabyć już od 129 zł. Firma ma też usługę szycia na zamówienie. Ponadto w ofercie oprócz koszul znajdują się również dodatki – muchy, poszetki i krawaty.

Posiadasz produkt tej firmy? Napisz swoją opinię o Osovski.

1 KOMENTARZ

  1. Właściciela Pana Krzysztofa poznałam przypadkiem, zachęcona historią firmy oraz opowieściami o produkcji koszul postanowiłam zakupić różową koszulę.
    Moje zadowolenie nie ma granic, koszula świetnie się nosi, nie gniecie a przy tym tkanina ma bardzo przyjemny w dotyku splot. Samej zdarza mi się co jakiś czas coś uszyć, ale ta koszula jest moją ulubioną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj