Polscy turyści nie chcą rezerwować hotelu, w którym mieszkała Magdalena Żuk?

Hotel, w którym spędzała Magdalena Żuk
Fot. The Three Corners Equinox Beach Resort

Three Corners Equinox Beach to hotel, w którym spędzała wakacje tragicznie zmarła w Egipcie Magdalena Żuk. Choć wcześniej był chętnie wybierany przez turystów, to teraz biura podróży mają problem z jego sprzedażą. 

Wszystko przez informacje pojawiające się w mediach. Śmierć Magdaleny Żuk jest od kilkunastu dni głównym tematem we wszystkich mediach. Pojawiające się informacje na temat tego, że dziewczyna mogła zostać zgwałcona w hotelu, sprawiły, że wielu turystów postanowiło zmienić hotel na inny lub zrezygnować z wakacji w Egipcie. I to pomimo tego, że informacja, iż to własnie na terenie obiektu doszło do tragedii, nie została potwierdzona.

– Jeśli proponujemy wakacje w tym kraju, to klienci dopytują, czy to na pewno nie hotel, w którym mieszkała Magdalena Żuk – przyznaje pracownik jednego z biur podróży, które posiada w ofercie Egipt.

Mniejsze zainteresowanie widać także po cenach. Oferty all inclusive z wylotem z Katowic można w tym obiekcie zaoferować już za 1500 zł/os. Co ciekawe hotel przed tragiczną śmiercią Magdaleny Żuk otrzymywał wiele pozytywnych opinii od klientów z Polski. Polecany był przede wszystkim rodzinom z dziećmi. – Wszystko w najlepszym porządku,Obsługa na najwyższym poziomie, czystość również. Cisza pozwalała na wypoczynek, a obsługa była pomocna na każdym kroku – napisała Ania we wrześniu ubiegłego roku.

11 KOMENTARZE

 1. Tak sie sklada ze bylem z rodzina w tym hotelu i znajomy doznal urazu podczas gry w pilke wodna. Kiedy zawiezli Nas do szpitala czekalo w holu z 10 osob w kitlach i mowili po swojemu. Do czego zmierzam a no do tego ze wygladalo to groznie a zajeli sie nim na najwyzszym poziomie ale gdyby np byl nacpany itp to moglby pomyslec ze chca zrobic mu krzywde i sie wyrywac. Najbardziej wkur…a mnie jak komentuja Ci co nigdy nigdzie nie byli i zarzekaja ze juz nie pojada.

 2. +Odmówiono polskiej stronie pobrania wycinków z ciała
  +Odmówiono udostępnienia nagrania z kamery przy pokoju 307
  +Odmówiono udostępnienia nagrania z monitoringu lotniska w Egipcie
  +Nadal nie wiadomo kto zabronił Magdzie wejść na pokład samolotu, były już 2 wersje – 1. Lekarz lotniskowy (cokolwiek to znaczy – nigdy w Egipcie nie widziałem lekarza, który ogląda podróżnych przed odlotem. 2. Kapitan samolotu nie zgodził się na lot Magdy. Do tego rzecz najważniejsza, czy w ten dzień o tej godzinie był wogóle jakiś lot do Polski i czy został wykupiony bilet?
  +Odmówiono polskiej stronie prawa przesłuchiwania jakichkolwiek świadków
  +Odmówiono polskiej stronie prawa do prowadzenia jakichkolwiek czynności operacyjnych na terenie Egiptu
  +Z tego co mówi Rutkowski ciało Magdy oddali zabalsamowane i oczyszczone – a więc niszczenie dowodów i zacieranie śladów
  +Tuż przed wywiadem TVP z rezydentem który opiekował się Magdą, rezydent dostał tefon i poinformował że nie może udzielić wywiadu i się pożegnał – ktoś rezydentowi zabronił udzielać wywiadu.
  +Zeznania personelu szpitala w Egipcie, dotyczące przebiegu pobytu Magdy nie były spójne i wielokrotnie były przez ten personel zmieniane – personel składa wielokrotnie różne wersje wydarzeń które były sprzeczne ze sobą za każdym razem
  +Personel szpitala w Egipcie nie wie kim byli ci ludzie po cywilnemu pilnujący i ganiający po szpitalu Magdę.
  +Rezydent opiekujący się wtedy Magdą nie został przesłuchany przez nikogo, ani przez Egipt ani przez Polskę, z tego co wiadomo udał się na urlop.
  +Szpital nie chciał przyjąć Magdy (28.04.17) ponieważ powiedzieli że nie zajmują się problemami psychicznymi, skąd wiedzieli że to problemy psychiczne skoro nie wykonali żadnych podstawowych badań? nie pobrali próbki krwi nie sprawdzili na zawartość środków psychoaktywnych, mimo to 29.04.17 zatrzymują ją w tym samym szpitalu, nie ustępują na krok i nie chcą Magdy wypuścić. Skoro nie chcieli przyjąć magdy 28.04.17 ponieważ według nich to problemy psychiczne a oni nie mają kompetencji (swoją drogą to w takim razie na jakiej podstawie tak wnioskują o chorobie psychicznej?) to jakim prawem i na jakiej podstawie ubezwłasnowalniają Magdę i ją tam przetrzymują w tym szpitalu i więzią wbrew jej woli w dniu 29.04.17?

  —————————-

  To przesądza, iż doszło do przestępstwa na niekorzyść Polki. Inaczej, aby uwiarygodnić własne śledztwo Egipcjanie przekazaliby kurtuazyjnie wszelkie dostępne materiały pokazując transparentność śledztwa. Widocznie przestępstwo w swojej naturze było tak brutalne, że władze Egiptu uznały, iż mniejszym złem będzie zatajenie materiałów, odmowa współpracy i narażenie się na utratę wizerunku państwa prawa niż ich ujawnienie. Pozostaje więc jedynie domyślać się co mogło tam zajść.

 3. W życiu już do tego ciapatego zboczonego bydła nie pojedziemy!!! Kocham Morze Czerwone ale to co się stało z Magdaleną Ż. jest wystarczającym ostrzeżeniem przed tą destynacją!!! Nie warto ryzykować życie ma się tylko jedno!!!

 4. Ja się w ogóle dziwię, że ktokolwiek ma odwagę tam jechać. A co jeśli trafi do szpitala? Czeka tam horda facetów chętna do ganiania pacjentek po korytarzu. Może być problem z wypisem. A jak wypadniesz z okna, to jest opcja, że cię połamaną przetransportują z powrotem niosąc za ręce i nogi. Bez zważania na urazy. Osobiście nie reflektuję! Jest mnóstwo relacji, że nie tylko Magda, ale i inni goście mieli problemy po wypiciu drinka serwowanego przez barmana. Widać to u nich norma, a nie incydentalny przypadek. Bałabym się tam cokolwiek wypić i zjeść. A także spać, bo większość pokoi nie jest ryglowana od wewnątrz. Bojkotowanie tego kierunku to nie tylko zdrowy rozsądek, ale sposób by Egipcjanie chociaż w ten sposób zapłacili za to co zrobili z Magdą. Bo zrobili. A inni na to przyzwolili.

  • podpisuje się pod tym rękoma nogami i głową. Każdy myślący logicznie wyciągnie wnioski na przyszłość z tej historii a Cico mają problem z myśleniem niech pomyślą jak wyzywali ją od idiotek ,że samotnie się zdecydowała na taki kierunek. Dziękuję postoję a jak ktoś z moimch bliskich się skusi to zrobię wszytsko aby samolot nie wyleciał z kraju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj