Przyjaciółki na dobre i na złe. Książka Agaty Przybyłek i Natalii Sońskiej

Anna i Ludmiła to kobiety, które połączyła przyjaźń. Jednak pewne historie sprawiają, że po raz pierwszy między bohaterkami dochodzi do konfliktu.

To nie jest słodka miłosna historia. Bohaterki książki Agaty Przybyłek i Natalii Sońskiej różni wiele. Anna twardo stąpa po ziemi. Jej mąż jest marynarzem, dlatego musi sama wychowywać ich córkę. Ludmiła to natomiast marzycielka. Nie do końca wie, czego oczekuje od związku, przez co szuka szczęścia w innym miejscu.

Prawdziwy przyjaciel zniesie wiele. Pomimo konfliktowych sytuacji dziewczyny mogą na siebie liczyć. To przyjaźń dojrzała, oparta na zaufaniu i szczerości. Kobiety nie przypuszczały, że obie znajdą się na życiowym zakręcie. Anna i Ludmiła inaczej jednak radzą sobie z kryzysem małżeńskim. Jedna z bohaterek za wszelką cenę chce ratować swoje małżeństwo, druga z powodu braku porozumienia jeszcze bardziej oddala się od męża, który zrobiłby dla niej wiele.

Autorki napisały książkę, która wzrusza, ale też zmusza do refleksji na temat walki o to, co w życiu ważne.

Publikacja ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona. Przeczytałeś tę książkę? Napisz swoją opinię w komentarzach. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here