Rainbow – opinie o biurze podróży. Czy warto

Biuro Podróży Rainbow

Rainbow to jedno z największych biur podróży w Polsce. Od 29 lat organizuje wyjazdy wakacyjne do hoteli i wycieczki objazdowe. Jakie są opinie klientów?

To biuro podróży powstało w 1990 r. Jednak obecna nazwa jest wykorzystywana od 2015 r. Wcześniej firma znana była jako Rainbow Tours. Od 2007 r. przedsiębiorstwo jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. To sprawia, że zespół zarządzający zobowiązany jest do przekazywania informacji w formie sprawozdania finansowego, a także innych ważnych wiadomości mających istotny wpływ na sytuację gospodarczą, majątkową bądź finansową. Obecność na GPW powoduje, że wielu klientów darzy biuro podróży Rainbow zaufaniem.

Na przestrzeni lat przedstawiciele touroperatora stopniowo powiększali ofertę wakacyjną zarówno o kierunki europejskie, jak i dalekie wyjazdy egzotyczne. Firma znana jest z wycieczek objazdowych prowadzonych przez doświadczonych przewodników, dzięki czemu klienci łączą wypoczynek z odkrywaniem nowych miejsc oraz poznawaniem codziennego życia mieszkańców dalekich krajów.

W 2015 r. firma zaczęła inwestować w branże hotelarską. Rozpoczęła budowę własne sieci obiektów zlokalizowanych m.in. na greckich wyspach. Docelowo w jej skład ma wchodzić nawet kilkanaście hoteli.
Rainbow posiada jedną z najwyższych gwarancji ubezpieczeniowych na polskim rynku. Swoją ofertę sprzedaje nie tylko w polskich biurach, ale również w Czechach, na Słowacji i Litwie.

Jaka jest Twoja opinia o Rainbow? Wyjeżdżałeś z tym biurem podróży na urlop? Napisz, co sądzisz o tym touroperatorze w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here