Rzecznik Rainbow twierdzi, że Magdalena popełniła samobójstwo. Biuro kasuje komentarze na Facebooku

Historia Magdaleny Żuk jest jedną z najgłośniejszych spraw kryminalnych ostatnich miesięcy. Rzecznik biura podróży Rainbow Radosław Świderski stwierdził, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Prokuratura natomiast ogłosiła, że prowadzi śledztwo w kierunku zabójstwa.

Okoliczności śmierci Magdaleny Żuk są niejasne. Przypomnijmy – oficjalnie 27-latka zmarła w egipskim szpitalu na skutek obrażeń, których nabawiła się po wyskoczeniu z okna. Rodzina i internauci nie wierzą w tę wersję, jak również w fakt, że Polka cierpiała na zaburzenia psychiczne. Domagają się przeprowadzenia sekcji zwłok w Polsce. Rodzina Magdaleny poprosiła również o pomoc Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw będzie wyjaśniał tę sprawę niezależnie od prokuratury. Przyznał też w rozmowie z mediami, że zrzekł się honorarium.

Tymczasem pomimo tego, że prokuratura wstępnie przyjęła prowadzenie śledztwa w kierunku zabójstwa, to rzecznik biura podróży Rainbow poinformował w rozmowie z se.pl, że 27-latka popełniła samobójstwo.

– Przez kilka dni przed hospitalizowaniem pani Magdalena zachowywała się bardzo dziwnie. O wszystkim na bieżąco była informowana rodzina. Byliśmy na bieżąco, od kiedy nasz rezydent miał pierwszy kontakt z panią Magdą i starał się jej pomóc – stwierdził Radomir Świderski.

Takie odważne stwierdzenia dziwią tym bardziej, że na fanpage’u biura podróży Rainbow bez żadnego wyjaśnienia ukrywane są komentarze dotyczące tej sprawy. Internauci przyznają, że usuwane są nawet pytania dotyczące obecnej sytuacji w Egipcie czy kwestii bezpieczeństwa zadawane przez obecnych klientów.

Czyżby biuro podróży Rainbow, z którym Magdalena spędzała wakacje, stara się pokazać, że tak naprawdę nic się nie stało?

7 KOMENTARZE

  1. takie biuro podróży powinno się bojkotować. Nie dość, że nie zabezpieczyli pobytu swojej klientce, nie sprawdzili rezydenta araba,to jeszcze szkalują dobre imię zmarłej Polki, tuszując swoje zaniedbania. BOJKOTOWAĆ BIURO PODRÓŻY RAINBOW TOURS !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj