Marki, które powinieneś znać: Suitsupply

Marynarka dwurzędowa podbija świat mody
Fot. Suitsupply

Choć nie ma sklepów stacjonarnych w Polsce, to staje się coraz popularniejsza w naszym kraju. Marka Suitsupply przyciąga klientów nowoczesnym wzornictwem i dobrym stosunkiem jakości do ceny. 

Gdyby nie sklep internetowy, to można by ją nazwać firmą lokalną. Ma bowiem zaledwie kilkanaście punktów sprzedaży poza rodzimą Holandią. Pomimo niewielkiej dostępności stacjonarnych butików jest znana na całym świecie. Poszczególne kolekcje zbierają bardzo dobre oceny. Zarówno jeśli chodzi o styl, ale też jakość wykonania.

Dobry design poszczególnych kolekcji sprawia, że ubrania wyglądają na droższe niż są w rzeczywistości. Produkty mają pojedyncze nowoczesne elementy, ale mimo wszystko zachowują formę klasyczną. Nie znajdziecie tu eksperymentów z długością marynarek czy szerokością ich klap. Za to projektanci chętnie wykorzystują wyraziste kolory i oryginalne faktury tkanin. Jeśli lubicie marynarki w kratkę, prążki czy inne mikrowzory, to dobrze trafiliście.

Suitsupply zleca produkcję w Chinach, jednak wykorzystuje włoskie tkaniny od renomowanych producentów. Podobne zamawiają polskie marki – Vistula i Bytom. Garnitury z kolekcji Suitsupply kosztują średnio 1200-1500 zł. Cenowo jest to poziom wspomnianych wcześniej rodzimych marek. Różnica jest jednak widoczna w akcjach promocyjnych. Vistula i Bytom potrafią już kilka dni po wprowadzeniu kolekcji przeceniać ją o 30 proc., a czasem nawet o 50 proc. Suitsupply nie organizuje promocji czy wyprzedaży. Produkty, które nie znajdą nabywców, trafiają do outletu. I dopiero tam zmienia się ich cena.

Posiadasz produkt firmy Suitsupply? Zostaw swoją opinię w komentarzach.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj