Ubrania szyte na miarę. Wprowadź własne pomysły i ukryj niedoskonałości

Ubrania szyte na miarę - opinie
Fot. ShirtbyHand

Eleganccy mężczyźni bardzo chętnie korzystają z usług krawców szyjących ubrania na miarę lub szewców produkujących obuwie na specjalne życzenie.

Coraz bardziej widoczny jest spadek sprzedaży eleganckich ubrań marek luksusowych (niedawno na Mr. Fashion wspominaliśmy m.in. o problemach Burberry), przy jednoczesnym wzroście zamówień odzieży produkowanej przez pracownice krawieckie i szewskie.

Osoby dbające o wizerunek dostrzegły wartość produktów przygotowanych na indywidualne zamówienie. Dzięki ubraniom szytym na miarę mężczyźni mogą wprowadzać własne pomysły i tym samym zaakcentować indywidualny styl. Produkt na życzenie może też ukryć pewne niedoskonałości sylwetki.

Na dodatek tego typu artykuły zamawiane w polskich pracowniach są tańsze, a jakościowo mogą konkurować z ubraniami ekskluzywnych marek.

Zazwyczaj krawcy spotykają się z klientem kilkukrotnie, dzięki czemu na bieżąco dokonują pomiarów i wprowadzają ewentualne poprawki. To sprawia, że przy obopólnej współpracy jest szansa na to, aby powstał produkt idealny. A podobno osoby zadowolone z szycia na miarę, rzadko wracają do kupna artykułów z tzw. „wieszaka”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj