Weronika Załazińska – polska blogerka, która zachwyca świat

Weronika Załazińska blogerka
Fot. Instagram.com / WeronikaZalazinska

Na Instagramie obserwuje ją prawie 190 tys. osób z całego świata. Redaktorzy brytyjskiego wydania magazynu „Elle” umieścili ją na liście 10 najciekawszych zjawisk w modowej blogosferze, a mężczyźni w klasyfikacji najpiękniejszych polskich blogerek. Poznajcie Weronikę Załazińską.

Ma 20 lat i pochodzi z Krakowa. Bloguje od kilku lat. Jak sama twierdzi została zauważona, ponieważ od początku powstania swojego serwisu nie zamieszcza wyłącznie zdjęć ze stylizacjami, ale publikuje również teksty. I to od razu w dwóch językach (po polsku i angielsku). Dziś Weronika aktywnie działa także w mediach społecznościoiwych – m.in. na Facebooku, Instagramie czy Youtubie – gdzie oprócz zamieszczania materiałów podtrzymuje kontakt z fanami. A ma ich naprawdę wielu – wśród śledzących nie brakuje oczywiście zachwyconych jej urodą mężczyzn.

Biel i czerń to kolory, które najczęściej widać w stylizacjach blogerki. Jej wyczucie stylu i rosnącą popularność szybko zauważyły komerycyjne marki. Weronika została m.in. ambasadorką L’Oréal Paris. Współpracowała również z Louis Vuitton.

Kiedy Weronika Załazińska zakładała swój blog nie przypuszczała, że stanie się inspiracją dla tak wielu osób. Jak stwierdziła w jednym z wywiadów, zaczęła publikować teksty i zdjęcia, ponieważ miała chwilę wolnego czas podczas ferii zimowych. Ta chwila zamieniła się w piękną przygodę. A wizyty w krakowskich „ciucholandach” zastąpiły spacery po ulicach Los Angeles.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj