KOBIETY

Fila - opinie

Streetstyle dla każdego – skomponuj stylówkę z marką Fila!

Fila to jedna z tych marek, które najlepiej obrazują trendy panujące aktualnie w ulicznym stylu. Jej produkty zauważalnie wyróżniają się na tle konkurencji, reprezentując odważne, rzucające się w oczy projekty.
Rabioosa Instagram

@Raabiosa z Instagrama. Kim jest i skąd pochodzi?

Tę zjawiskową brunetkę na Instagramie śledzi już ponad 179 tys. osób. Sprawdzamy, kim jest popularna @Raabiosa. 
Monika Banasiak żona Słowika

Nie chce, by mówić o niej Słowikowa. Historia Moniki Banasiak

Od czasu, kiedy rozbito mafię pruszkowską, życie Moniki Banasiak bardzo się zmieniło. Kiedyś było kolorowe i szalone, o czym świadczą historie opublikowane w dwóch książkach.
kamciaaa00 instagram. Kim jest Kamila Kowalska

Zjawiskowa brunetka z Instagrama. Poznajcie Kamilę

Kamilę Kowalską, czyli kamciaaa00 z Instagrama, obserwuje już ponad 3 tys. użytkowników. A jesteśmy przekonani, że liczba ta wkrótce wzrośnie, bo ciężko oprzeć się tej pięknej brunetce!
Martyna Nowak Kcynia

Odkrywamy: Martyna Nowak

Ma 21 lat i za sobą kilka ról aktorskich. Na Instagramie śledzi ją prawie 650 osób, a to naszym zdaniem zbyt mało. Poznajcie piękną @panimartys i już teraz dodajcie do obserwowanych.
Weronika Załazińska blogerka

Weronika Załazińska – polska blogerka, która zachwyca świat

Na Instagramie obserwuje ją prawie 190 tys. osób z całego świata. Redaktorzy brytyjskiego wydania magazynu "Elle" umieścili ją na liście 10 najciekawszych zjawisk w modowej blogosferze, a mężczyźni w klasyfikacji najpiękniejszych polskich blogerek. Poznajcie Weronikę Załazińską.

POLECANE

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na temat.