Always Wild – marka dla odważnych

Always Wild portfel

Urodziny, dzień chłopaka, rocznice ślubu, zdany egzamin maturalny – okazji, żeby obdarować faceta portfelem jest naprawdę wiele. Często wybierając portfel męski szukamy klasyki – a może jednak od czasu do czasu można by nieco zaszaleć?

Poszukując portfela dla mężczyzny, najczęściej podejmujemy klasyczne decyzje. Wybieramy portfele ze skóry, bez dodatków, udziwnień, czy wzorów na zewnątrz. Co jednak, kiedy osoba, której kupujemy taki portfel (albo my sami) lubi nieco odważniejszy styl i bardziej śmiałe kombinacje? Portfele Always Wild są odpowiedzią na takie właśnie potrzeby.

Skóra nubukowa zamiast standardowej

Portfele męskie Wild różnią się od innych przynajmniej w kilku aspektach. Co jest jednym z nich? Z pewnością materiał wykonania. Większość portfeli męskich od tej marki jest stworzona ze skóry nubukowej. Z czym to się wiąże? Skóra tego typu poza tym, że przepięknie wygląda, jest również dużo przyjemniejsza w dotyku. Coś jednak za coś – portfele z takiego materiału wymagają odpowiedniej pielęgnacji.

Jak konserwować portfel ze skóry nubukowej? Przede wszystkim nie używać do niego tych samych past czy kremów, co do skór gładkich. Co poza tym? Skóry tego typu wymagają odpowiedniego czyszczenia i zabezpieczenia. Ponadto, nubuk ma to do siebie, że gorzej reaguje na wilgoć – warto więc odpowiednio zabezpieczać go przed nią, a także przed zabrudzeniami mechanicznymi.

Portfele Always Wild – śmiałość wzornictwa

Specyficzna skóra jest niejedynym wyróżnikiem portfeli męskich Always Wild. Co jeszcze sprawia, że różnią się one od standardowych? Warto zwrócić uwagę na specyficzne wzory które można odnaleźć na grzbiecie portfeli od tej firmy. Nadają one specyficznego charakteru i sprawiają, że portfele te zdecydowanie różnią się od innych dostępnych na rynku.

Co do tego? Niejeden egzemplarz dodatkowo wyposażony jest w łańcuch, który pozwala przypięcie go do szlufki w spodniach, ale także nadaje samemu portfelowi unikatowego zęba i zadziorności. Dzięki temu portfele męskie tego typu będą pasowały do odważnego stylu i luźnych, raczej młodzieżowych ubrań.

Oczywiste jest, że Always Wild to portfele, które nie trafią do każdego. Co więcej – nie każdemu pasować będzie jasny, brązowy portfel z dużym charakterystyczny wzorem, wykonany z nubukowej skóry. Jednakże dla ludzi, którzy mają śmiały styl, rzadko ubierają klasyczne garnitury, czy też lubią się wyróżniać ciężko o lepszy wybór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj