Dodatki do butonierki. Tym się wyróżnisz!

Dodatki do butonierki
Fot. Vistula

Wśród mężczyzn rośnie zainteresowanie dodatkami, którymi można wypełnić dziurkę w marynarce. Dziś prezentujemy najciekawsze z nich. 

Butonierka to ozdobna dziurka umieszczona w lewej klapie marynarki. Do tej pory wielu mężczyzn nie zwracało na nią uwagi. To jednak powoli zaczyna się zmieniać. Co zatem można włożyć do butonierki?

Żywe kwiaty

To nie żarty. Nie jest to propozycja tylko dla romantyków. To najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy podkreślić wyjątkowość okazji. Najpopularniejszym kwiatem, którego można umieścić w butonierce, jest biały lub czerwony goździk. To oczywiście nie jedyna możliwość. Goździka może zastąpić np. róża czy orchidea. Warto pamiętać, że kwiat nie powinien być zbyt duży i musi być pozbawiony zdobień czy listków. Nie polecamy przypinać nawet najmniejszych bukiecików.

Sztuczne kwiaty

Brzmi trochę tandetnie. Sztuczne kwiaty wyglądają jednak dobrze w zestawach nieformalnych. Chodzi o małe rękodzieła z filcu, aksamitu czy bawełny.

Małe muchy

Robią wrażenie. Dodatek, który często pojawia się na rozmaitych modowych targach. Polubili je blogerzy z całej Europy. Nieśmiało mini muchy wkraczają także do Polski

Spinki supełki

Wykonane są z elastycznych sznurków. Ich zaletą jest fakt, że występują we wszystkich kolorach. Możemy je dobrać do poszczególnych części garderoby, takich jak skarpety, krawat czy poszetka.

Przypinki

Dzięki nim możemy nawet nieznajomym osobom zaprezentować swoje zainteresowania. Na rynku dostępne są przypinki jeździeckie, żeglarskie, a nawet takie, które są kierowane do miłośników piłki nożnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj