Oto najczęściej podrabiane marki odzieżowe

Ubranie na wakacje
Fot. Lacoste

Luksusowe produkty cechują się bardzo dobrą jakością i wysoką ceną. Poprzez markowe ubrania przekazujemy innym osobom informacje o stopniu zamożności czy prowadzonym stylu życia. Nie wszystkich jednak stać na oryginalne produkty. Takie osoby często decydują się na zakup podróbki. I liczą, że na pierwszy rzut nikt nie zauważy, iż noszone przez nich ubranie jest nieoryginalne. 

1. Lacoste

Podrabiane koszulki polo sprzedawane są zarówno w sklepach, jak i na aukcjach internetowych. Nie trzeba interesować się modą męską, aby znać krokodyla z logo marki. Nieoryginalne koszulki Lacoste mają zazwyczaj plastikowe guziki, uszyte są też z gorszego materiału. Często już po samym krokodylu widać, że mamy do czynienia z podróbką.

Lacoste to popularna marka odzieżowa, którą warto znać

2. Burberry

Popularna krata jest widoczna na polskich ulicach. Niestety większość produktów to podróbki. Szaliki z logo Burberry noszą studenci, pracownicy fizyczni, a nawet emeryci.

Fot. Burrbery
Fot. Burrbery

3. Louis Vuitton

To marka, której produkty są chyba najdroższe z całego zestawienia. Nie trzeba długo spacerować, aby na ulicy zobaczyć kogoś z podrabianą torbą z logo LV. Nieoryginalne produkty tej firmy kupują nawet osoby, które wcześniej nie miały styczności z podróbkami. W przypadku tej marki łamią swoje zasady.

Torba męska Louis Vuitton
Fot. Louis Vuitton

4. Ray Ban

Kiedyś marka niszowa, dziś zna ją każdy. Firma produkuje okulary o ponadczasowym designie. Niestety pomimo tego, że jest dostępna w wielu zakładach optycznych, to na rynku znajduje się wiele podróbek, po które sięgają mniej zamożni klienci.

Kultowe okulary Ray Ban
Fot. Ray Ban

5. Ralph Lauren

Kolejna firma produkująca m.in. dobre jakościowo koszulki polo. Podobnie jak w przypadku Lacoste większość artykułów dostępnych na aukcjach internetowych to podróbki. Najłatwiej rozpoznać nieoryginalny produkt po zniekształconym logo na koszulce (zawodnik na koniu z kijem od polo).

Ralph Lauren Polo
Fot. Ralph Lauren

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj