Pitti Uomo. Tu spotykają się najmodniejsi mężczyźni

Stylowy mężczyzna
Fot. Instagram.com/linoieluzziofficial/

To najważniejsze targi mody męskiej na świecie. Odbywająca się we Florencji impreza Pitti Uomo zawsze przyciąga ogromną liczbę uczestników. 

Najmodniejsi mężczyźni spotykają się we Włoszech dwa razy w ciągu roku. Oprócz nich na targi chętnie przybywają fotografowie mody ulicznej. W żadnym innym miejscu nie ma bowiem tylu dobrze ubranych mężczyzn. Nie dziwi więc, że galerie zdjęć z imprezy biją rekordy popularności w internecie.

Pitti Uomo to impreza handlowa. Na każdych targach pojawiają się przedstawiciele ponad 1000 firm odzieżowych, których produkty cechują się bardzo wysoką jakością i nowoczesnym wzornictwem.

Coraz częściej ważniejsza staje się jednak relacja sprzed budynku, w którym odbywają się targi, niż główna część wydarzenia odbywająca się w środku. To właśnie tam można podglądać interesujące stylizacje czy nawiązać nowe znajomości.

Na Pitti Uomo pojawiają się oczywiście znane osobistości ze świata mody. Wśród nich m.in. Lino Ieluzzi czy Roberto Mararo, o których wspominaliśmy już jakiś czas temu na łamach Mr. Fashion. Niektóre z ikon mody pozują nawet kilka godzin, dzięki czemu zapewniają sobie reklamę na całym świecie.

Najbliższe targi odbędą się w dniach 10-13 stycznia 2017 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj