Płaszcz camelowy. Wyróżnij się wśród granatu i szarości

Jeśli mężczyzna myśli o kupieniu nowego płaszcza, to zazwyczaj chce nabyć produkt w kolorze granatowym, czarnym lub szarym. Gdyby jednak chciał się wyróżnić, powinien wybrać artykuł w kolorze wełny wielbłąda. Camelowy płaszcz wcale nie jest nudny.

To prawda tego typu produkt wciąż rzadko jest widywany na polskich ulicach. Jeśli już ktoś nabywa płaszcz camelowy, to częściej jest to kobieta niż mężczyzna. Dlaczego tak się dzieje? Jednym z powodów jest z pewnością fakt, iż płaszcz w takim kolorze należy dużo częściej czyścić. Trzeba też bardziej uważać, gdzie się siada i o co opiera. Plusy? Wiele osób zwróci na niego uwagę. Można go połączyć z różnymi innymi kolorami. Taka dyplomatka będzie z jednej strony bardzo elegancka, a z drugiej  nieformalna ze względu na swój kolor. Jeśli lubicie eksperymentować, to warto już teraz rozpocząć poszukiwania idealnego modelu.

Z czym połączyć płaszcz camelowy?

Tego typu produkt najlepiej wygląda, kiedy zestawimy go z innymi elementami o wyrazistych kolorach. Można go połączyć np. z bordowymi chinosami lub czerwonym szalikiem. Dobrym pomysłem będzie także zestawienie takiego płaszcza ze spodniami w kolorze butelkowym, a nawet beżowym. Czego lepiej unikać? Łączenia płaszcza camelowego z innymi ubraniami w kolorze brązowym. Taki zestaw będzie wyglądać źle, bo żaden element nie będzie się wyróżniał. I sam płaszcz straci swoją oryginalność.

Gdzie kupić płaszcz camelowy?

Co jakiś czas pojawia się w ofertach „sieciówek”. Warto jednak przed zakupem sprawdzić nie tylko jego wygląd, ale także jakość materiału z jakiego został wykonany. Dużo lepsze płaszcze znajdziemy w ofercie marek specjalizujących się w ubraniach eleganckich – np. w Vistuli czy Bytomiu. Swego czasu pierwsza z tych marek miała w ofercie płaszcz camelowy wykonany z wysokiej jakości wełny wielbłądziej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj