TUI Poland – opinie

TUI Poland opinie

Już od 24 lat biuro podróży TUI Poland organizuje wyjazdy wakacyjne dla polskich turystów. Jakie są opinie klientów i czy warto wybrać tego touroperatora jako towarzysza swojej podróży?

TUI Poland organizuje zarówno pakietowe imprezy turystyczne (przelot + zakwaterowanie), jak i wyjazdy oparte o dojazd własny (rezerwujemy sam hotel). W ofercie znajdują się kierunki europejskie (do części z nich możemy wylatywać przez cały rok), a także egzotyczne wyprawy np. do Dominikany, Meksyku czy na Mauritius.

Biuro prowadzi również sprzedaż tzw. biletów czarterowych na loty, które najczęściej realizowane są przez linie lotnicze: Enter Air, Small Planet czy Travel Service. To propozycja dla osób, które szukają zakwaterowanie np. serwisach pośredniczących czy rezerwując nocleg w prywatnych apartamentach.

Oferta biura TUI dostępna jest w ponad 65 biurach własnych, placówkach agencyjnych i na stronie internetowej touroperatora.

Jaka jest Wasza opinia o TUI Poland. Wyjeżdżałeś z tym biurem na wakacje? Napisz, co sądzisz o TUI w komentarzach. Czekamy na Twoją opinię. 

 

 

16 KOMENTARZE

 1. Nie polecam TUI. Zupełnie nie ma tam opieki rezydenta, człowiek płaci tyle pieniędzy za wakacje, a jest sam na lotnisku, sam w hotelu. Rezydent się nie pojawia na ustalonych przez siebie dyżurów, w biurze Panie nic nie wiedzą, nie można się dodzwonić. Wybierzcie inne biura.

 2. Nas też nieźle zrobili. Na Majorce nie przyjechał transfer i cudem znaleźliśmy wolną taksówkę żeby zdążyć (wszyscy Polacy wydzwaniali)

 3. NIE POLECAM!!!! Przenoszą loty, ciągłe problemy z czymkolwiek. Zero kontaktu….pierwszy i ostatni raz korzystam z ich usług. Wolę dopłacić parę stówek i mieć głowę spokojna….

 4. Czy istnieje jeszcze polska strona tui na fb? Mam wrażenie,ze za krytyczne uwagi pod ich adresem, zostałam zablokowana. Wciąż kieruje mnie na tui deutschland. Czy ktoś ma podobnie?

 5. Ja jeżdżę z TUI któryś rok z rzędu i odpukać nie miałam żadnych kłopotów: odwołań lotu, brak opieki rezydenta. Jestem zadowolona i mam nadzieje że tak zostanie.

 6. Niestety TUI stosuje nieuczciwe praktyki , łamie prawa konsumenta, jest firma nastawiona na zysk a nie na rzetelne i uczciwe robienie biznesu z klientami. Nie szanuje swoich pracowników , nie szanuje współpracujących firm, za co wylecieli z Polskiej Izby Turystyki.
  na swojej stronie FB kasują i blokują niekorzystne komentarze (chociaż nie łamią ich własnego regulaminu)
  Ogólnie to nie jest firma warta waszych pieniędzy – wyroluje was bez skrupułów przy najbliższej okazji.
  Radzę poszukać kogoś bardziej uczciwego.

 7. byliśmy z tui polskim w meksyku,a rok pózniej z tui niemieckim na dominikanie,absolutnie żadnej różnicy.często wyjeżdżamy na letnie wakacje w zasadzie tylko z tui i zawsze jest okey.jak czytam niektóre komentarze to dochodzę do wniosku,że mamy bardzo dużo szczęścia,ale tyle razy?

 8. Nie polecam! Po przyjeździe na miejsce zupełnie inny hotel niż ten zarezerwowany, biura nic sobie z tego nie robi, nie chce uznać reklamacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here