POLITYKA

Polityka – najważniejsze newsy i artykuły z Polski i ze świata. Postacie polityczne, wywiady, sprawozdania z prac sejmu i senatu.

Mateusz Kijowski spotka się z Jarosławem Kaczyńskim

Przewodniczący KOD zaprasza Jarosława Kaczyńskiego

- Zapraszam pana Jarosława Kaczyńskiego na rozmowę. To jest nasz cel, doprowadzić do rozmowy, bo tylko wtedy można coś naprawić - mówi Mateusz Kijowski z Komitetu Obrony Demokracji w wywiadzie przeprowadzonym przez profesora Jana Hartmana.
Mariusz Kamiński CBA

Koniec sprawy Mariusza Kamińskiego

Warszawski sąd uchylił nieprawomocny wyrok skazujący Mariusza Kamińskiego i byłych funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego, których wcześniej ułaskawił Prezydent Andrzej Duda.
Jarosław Kaczyński

„Jarosław Kaczyński zawarł sojusz z awanturnictwem wszelkiej maści”

Jesteśmy tu skazani wyłącznie na intuicję, a ona podpowiada, że jest niebezpiecznie - mówi prof. Zbigniew Mikołejko w wywiadzie dla tygodnika "Polityka".
Premier poszukuje Agencji Public Relations

Rząd poszukuje agencji Public Relations

Polskie władze poszukują agencji public relations specjalizującej się w zarządzaniu kryzysowym. Pod uwagę brane są wyłącznie firmy zagraniczne.

POLECANE

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na temat.